|
Nie wydaje mi się, żeby była fuzja coś na casus Amiki Wronki z Lechem Poznań, Amica wtedy się rozwiązała a Lech przejął zawodników, już to widzę jak te wszystkie podstarzałe gwiazdy typu Pazdan, Góralski (o Jezu) grają dla Wisły.
Kibice na pewno by nie pozwolili na taką fuzję, a w całej kibicowskiej Polsce ciągnąłby się za nami smród bycia pachołkami Wieczystej, ile lat już minęło, prawie 20 od fuzji Amiki z Lechem i dalej 90% stadionów w Polsce o tym pamięta.
|