Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6110
Stary 09.12.2024, 13:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W Wieczystej byla/jest presja. Przeciez tam bylo 6 trenerow w 2 lata. Pilkarze też czuli ciezar kontraktow. Gdyby tak nie bylo yo w 22/23 wygraliby 3 lige w cuglach, a tylko w niej ugrzeźli. Rywale sie na nich zawsze spinali.

Ślask poza tym ze to klub miejski to pracuje na scenariusz taki jak my. I jest tam rowniez presja i marka klubu od lat grajacego w esa z sukcesami. Gdyby tak nie bylo to juz teraz nie ugrzeźliby na ostatnim miejscu.

A wg Ciebie Kwiecien przebije Plock i wylozy 17 mln na rok?

Bo zaraz wyjezie ze tych ekip ktore maja zdominowac 1 lige jest wiecej niz miejsc premiowanych awansem. Przypominam ze w tym sezonie co najmniej 3 z 6 druzyn zostana w 1 lidze na kolejny sezon: Arka, TBB, Miedź, Ruch, My, Płock
Wieczysta w sezonie o którym piszesz od razu po awansie z 4 do 3 ligi zajęla w niej 3 miejsce (wygrala obecnie 1ligowa stalowa wola)

w kolejnym juz awansowali

ugrzęźli to troche przesadzone okreslenie
Odpowiedz cytując