|
16-18, bo będzie (?) jeszcze superpuchar.
Nie zmienia to natomiast wiele.
Historia transferow zimowych pokazuje, że zawsze gdy nie ma sie presji na ich przeprowadzenie to wychodzi gorzej niż źle. "Czekamy na okazje" niestety sprowadza sie do takich transferow jak rok temu czy chocby okno za Hyballi i Guli.
Jak jest presja wzmocnien to mozna zrobic okno jak 2 lata temu czy jak w 19/20. Teraz mamy tak przepasłą kadre ze pierwszy scenariusz jest bardziej prawdopopodobny
|