Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6106
Stary 09.12.2024, 10:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie zaprzeczasz, bo z jednej strony wielkość Wisly jest dla niej przeszkoda, a dla Slaska i Wieczystej juz nie będzie? Z tego samego powodu ta sama Wieczysta ugrzęzła na 2 lata w 3 lidze bo nie potrfiła z niej z marszu awansować juz za Kwietnia.

Teraz też nie potrafili zdominowac na tyle 2 ligi by sobie juz teraz zrobic jakąkolwiek przewage. Do 15 czy 16 kolejki byli na 3 miejscu w tabeli po czym sedzia podarowal im wygrana z Polonia Bytom.

Takze ten awans w Kwietniu (dobry dobor słów), z minimum 12 punktową przewaga I Śląska i Wieczystej to co najwyzej scenariusz FM.

Co do samego faktu że ugrzęźliśmy w 1 lidze i nie wiemy jak z niej awansować to niestety 100% prawda, co nie znaczy ze co roku będzie a to jednak jakas iluzoryczna (mniej lub bardziej) szansa.
No nie będzie. Śląsk mimo wszystko nie jest taką marką jak Wisła. Wisła pod kątem rozpoznawalności i ikoniczności to imo wciąż top3 w kraju z legią l lechem. A Wieczysta? Serio? O jakiej wielkości tu mówimy? Przecież to osiedlowy klub XD Który gdyby nie Kwiecień byłby jednym z dziesiątek osiedlowych klubów w Krakowie takich jak Prądniczanka, Clepardia, Zwierzyniecki, Wawel czy Tramwaj. Na Wieczystą nie ma nawet 1/10 tego ciśnienia co na Wislę.

Dodatkowo w przeciwieństwie do nas, Wieczysta MA pieniądze na to, żeby ligę zdominować z taką różnicą klas, że nie pozostawi nic przypadkowi. Zresztą Śląsk również gdyż jako miejski klub dysponuje nieograniczonym budżetem.
Odpowiedz cytując