|
Prawda jest taka że do rozegrania przez pół roku będziemy mieli 15 meczów
W optymistycznej wersji 17
30 chłopa to jest już za dużo a gdzie tu miejsce na dodatkowe transfery
PO jest koniecznością , bo Jaroch nie zwykł się odrywać od ziemi przy " wyskoku" a Szot to żadna alternatywa
Ale poza tym ?
Zmiennik Carbo ? Tylko jakby odszedł Dziedzic plus Gogol albo Sukiennicki
Gdzieś tam majaczy jeszcze na horyzoncie wracający po kontuzji Talar
Napastnik konkretny jaki przyjdzie do bycia 3 w kolejce do grania ?
Skrzydłowych nawet bez Duarte mamy 5 na 2 pozycję
A że słabych? No albo z wadami jak Baena albo zupełnie bez zalet jak Młyński że Starzynskim albo z taki głęboko schowanymi jak tragiczny w tej rundzie Alfaro
Stoperów na kontrakcie tez jest 5
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|