Stelio napisał(a):

A dla awnasowiczow którzy myślą, że "jak nie teraz to za rok" hehe. Za rok to Śląsk Wrocław i Wieczysta sobie gwarantują awans pewnie jeszcze w kwietniu. A do walki o baraze znajdą się na pewno bardziej zdeterminowane druzyny od nas 
.
|
Sam sobie zaprzeczasz, bo z jednej strony wielkość Wisly jest dla niej przeszkoda, a dla Slaska i Wieczystej juz nie będzie? Z tego samego powodu ta sama Wieczysta ugrzęzła na 2 lata w 3 lidze bo nie potrfiła z niej z marszu awansować juz za Kwietnia.
Teraz też nie potrafili zdominowac na tyle 2 ligi by sobie juz teraz zrobic jakąkolwiek przewage. Do 15 czy 16 kolejki byli na 3 miejscu w tabeli po czym sedzia podarowal im wygrana z Polonia Bytom.
Takze ten awans w Kwietniu (dobry dobor słów), z minimum 12 punktową przewaga I Śląska i Wieczystej to co najwyzej scenariusz FM.
Co do samego faktu że ugrzęźliśmy w 1 lidze i nie wiemy jak z niej awansować to niestety 100% prawda, co nie znaczy ze co roku będzie a to jednak jakas iluzoryczna (mniej lub bardziej) szansa.