|
Przede wszystkim potrzebujemy doświadczonego piłkarza lub dwóch (mam skromne potrzeby i nie wierzę w bardziej aktywne działania, ale może nie mam racji) na jedną z najsłabiej obsadzonych pozycji. Oczywiście gotowego do gry. Wszyscy wiemy na jakich pozycjach mamy największy problem, wiec nie będę się rozpisywał. Nawet jeden, którego będziemy mogli wymieniać jednym tchem z Jamesem czy Carbo, będzie sukcesem.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 08.12.2024 o godz. 20:49.
|