|
Gołym okiem widać, że potrzebujemy PO. Moim zdaniem także ŚO, Waszym - ŚDP. Jeżeli mamy grać dwoma napastnikami to pewnie też N. No i jak zwykle skrzydła...
A prawda jest taka, że mamy 30 zawodników i brak forsy. Jeśli wskoczy do składu ten PO, to będzie cud.
Zamiast wyzywać zawodników od leszczy proponuję trzymać kciuki za Jopa, żeby jednak ten skład poukładał.
|