|
Nie stać było wcześniej Trio na ekstraklasę tym bardziej nie stać samego Królewskiego. Z Jarosławem u sterow klub nie ma żadnych perspektyw, odgrzewane kotlety na ławce trenerskiej czy w szatni pod hasłem AL. Takie mamy czasy i nie ma co snuć jakiś dalekosiężnych planów bo weryfikacja tego w naszym wydaniu zawsze kończy się tak samo.
|