Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29487
Stary 07.12.2024, 13:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś rozumiał to co czytasz to byś wiedział, nie będę się powtarzał.

Zwieszenie głowy w reakcji na jakąś konkretną sytuację to nie jest coś co można interpretować. Interpretacja jest znana. Poszukaj sobie. Podpowiem, że nie jest to objaw radości. A jeżeli zawodnik nie cieszy się, że jego drużyna strzela bramkę to coś jest mocno nie tak.


Staram się zrozumieć natomiast to co Ty czasami tworzysz jest ciężkie do ogarnięcia. Zakładam też, że możesz być wybitnym chochlikiem, który specjalnie wrzuca niektóre "teorie", żeby podburzyć atmosferę. Jeśli tak - to pokłony.


Interpretacja ma to do siebie, że każdy może mieć własną. To, że 3 Polaków, którzy nie dojeżdżają poziomem gry(tutaj zgoda) było smutnych, bo ich kolega strzelił bramkę - to już teza z dość mocnymi zarzutami.

A ja Cię wciąż pytam o jedno - dlaczego mieliby być smutni i skąd wniosek że byli, poza paroma kadrami z TV?
Odpowiedz cytując