Drozd napisał(a):

Gdybyś rozumiał to co czytasz to byś wiedział, nie będę się powtarzał.
Zwieszenie głowy w reakcji na jakąś konkretną sytuację to nie jest coś co można interpretować. Interpretacja jest znana. Poszukaj sobie. Podpowiem, że nie jest to objaw radości. A jeżeli zawodnik nie cieszy się, że jego drużyna strzela bramkę to coś jest mocno nie tak.
|
Staram się zrozumieć natomiast to co Ty czasami tworzysz jest ciężkie do ogarnięcia. Zakładam też, że możesz być wybitnym chochlikiem, który specjalnie wrzuca niektóre "teorie", żeby podburzyć atmosferę. Jeśli tak - to pokłony.
Interpretacja ma to do siebie, że każdy może mieć własną. To, że 3 Polaków, którzy nie dojeżdżają poziomem gry(tutaj zgoda) było smutnych, bo ich kolega strzelił bramkę - to już teza z dość mocnymi zarzutami.
A ja Cię wciąż pytam o jedno - dlaczego mieliby być smutni i skąd wniosek że byli, poza paroma kadrami z TV?