Drozd napisał(a):

Absurdalne i śmierdzące ignorancją są Twoje pytania i założenia 
Żeby wiedzieć, że skinienie głową oznacza tak, a kręcenie głową nie, nie trzeba być synergologiem.
Ja niczego nie analizowałem, to samo rzuca się w oczy, jak inna była reakcja Kiakosa, Kutwy, Alfaro, Igbepeme, a inna wymienionej wcześniej trójki. Zwłaszcza w momencie kiedy piłka wpada w okienko, bo wtedy jest spontaniczna.
|
Dlaczego absurdalne i śmierdzące ignorancją? Dopytuje, gdyż mamy odmienne zdanie, a chcąc być obiektywnym staram się zrozumieć drugą stronę. Nie żebyś to jakoś specjalnie upraszczał, ale uwierz mi że się staram.
No dobrze, załóżmy że Ty interpretujesz to jako załamanie/złość/smutek. To rozwiń proszę skąd taka reakcja? Rozumiem, że ta trójka poczuła zagrożenie, że teraz Duarte wygryzie ich ze składu? Czyli w ich skali jedna bramka jeszcze nie jest zagrożeniem, ale dwie już tak? Czy analizowałeś jak w poprzednich spotkaniach ci zawodnicy reagowali na zdobyty bramki? Jak reagowali na bramki zdobyte przez konkurentów na ich pozycje, a jak na bramki Zwolińskiego czy Urygi? Czy narodowość ma znaczenie? Co więcej, czy gdyby przykładowo Sukiennicki/Gogół,/Duda strzelił bramkę, to pozostała dwójka by się cieszyła, czy była również zmartwiona?
Oświeć mnie.