Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29476
Stary 07.12.2024, 11:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Absurdalne i śmierdzące ignorancją są Twoje pytania i założenia

Żeby wiedzieć, że skinienie głową oznacza tak, a kręcenie głową nie, nie trzeba być synergologiem.

Ja niczego nie analizowałem, to samo rzuca się w oczy, jak inna była reakcja Kiakosa, Kutwy, Alfaro, Igbepeme, a inna wymienionej wcześniej trójki. Zwłaszcza w momencie kiedy piłka wpada w okienko, bo wtedy jest spontaniczna.


Dlaczego absurdalne i śmierdzące ignorancją? Dopytuje, gdyż mamy odmienne zdanie, a chcąc być obiektywnym staram się zrozumieć drugą stronę. Nie żebyś to jakoś specjalnie upraszczał, ale uwierz mi że się staram.

No dobrze, załóżmy że Ty interpretujesz to jako załamanie/złość/smutek. To rozwiń proszę skąd taka reakcja? Rozumiem, że ta trójka poczuła zagrożenie, że teraz Duarte wygryzie ich ze składu? Czyli w ich skali jedna bramka jeszcze nie jest zagrożeniem, ale dwie już tak? Czy analizowałeś jak w poprzednich spotkaniach ci zawodnicy reagowali na zdobyty bramki? Jak reagowali na bramki zdobyte przez konkurentów na ich pozycje, a jak na bramki Zwolińskiego czy Urygi? Czy narodowość ma znaczenie? Co więcej, czy gdyby przykładowo Sukiennicki/Gogół,/Duda strzelił bramkę, to pozostała dwójka by się cieszyła, czy była również zmartwiona?

Oświeć mnie.
Odpowiedz cytując