Absurdalne i śmierdzące ignorancją są Twoje pytania i założenia
Żeby wiedzieć, że skinienie głową oznacza tak, a kręcenie głową nie, nie trzeba być synergologiem.
Ja niczego nie analizowałem, to samo rzuca się w oczy, jak inna była reakcja Kiakosa, Kutwy, Alfaro, Igbepeme, a inna wymienionej wcześniej trójki. Zwłaszcza w momencie kiedy piłka wpada w okienko, bo wtedy jest spontaniczna.
krysztal napisał(a):

|
Radość taka jaką zaprezentował Kapustka byłaby tu chyba najbardziej adekwatną reakcją na bramkę Freda.
|
Ale Sukiennicki Duda i Gogół nie wyrażali radości

. W tym cała zagwozdka. Mało tego, nie byli nawet obojętni. Ewidentnie zachowali się jak piłkarze Polonii.