Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29471
Stary 07.12.2024, 10:56
Absurdalne i śmierdzące ignorancją są Twoje pytania i założenia

Żeby wiedzieć, że skinienie głową oznacza tak, a kręcenie głową nie, nie trzeba być synergologiem.

Ja niczego nie analizowałem, to samo rzuca się w oczy, jak inna była reakcja Kiakosa, Kutwy, Alfaro, Igbepeme, a inna wymienionej wcześniej trójki. Zwłaszcza w momencie kiedy piłka wpada w okienko, bo wtedy jest spontaniczna.


krysztal napisał(a):Wyświetl post
Radość taka jaką zaprezentował Kapustka byłaby tu chyba najbardziej adekwatną reakcją na bramkę Freda.
Ale Sukiennicki Duda i Gogół nie wyrażali radości . W tym cała zagwozdka. Mało tego, nie byli nawet obojętni. Ewidentnie zachowali się jak piłkarze Polonii.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.12.2024 o godz. 11:02.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując