Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29467
Stary 07.12.2024, 10:14
azor napisał(a):Wyświetl post
Mówisz masz:

Skąd wiesz o co między nimi chodziło? Przy pierwszej bramce Duda wzniósł ręce do góry - czy to wystarczający objaw radości? Bo jeżeli tak, to trzeba przemodelować Twoją teorię na "jedna bramka spoko, ale dwie to już ....a przesada".
Ale ja nie mówię o pierwszej bramce, tylko o strąceniu pajęczyny przez Duarte z 25 metrów. Bramce, która u każdego postronnego nawet kibica wywołuje pozytywną reakcję. Natomiast u Dudy Sukiennickiego i Gogóła wywołała zwieszenie głów.

Więc nie pitol tylko wyjaśnij jaka mogła być tego przyczyna... i o czym to może świadczyć. A jak nie masz pomysłu to nie rozmywaj durnymi wrzutkami o Rude, bo nie mają żadnego dzisiaj znaczenia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując