azor napisał(a):

Mówisz masz:
Skąd wiesz o co między nimi chodziło? Przy pierwszej bramce Duda wzniósł ręce do góry - czy to wystarczający objaw radości? Bo jeżeli tak, to trzeba przemodelować Twoją teorię na "jedna bramka spoko, ale dwie to już ....a przesada".
|
Ale ja nie mówię o pierwszej bramce, tylko o strąceniu pajęczyny przez Duarte z 25 metrów. Bramce, która u każdego postronnego nawet kibica wywołuje pozytywną reakcję. Natomiast u Dudy Sukiennickiego i Gogóła wywołała zwieszenie głów.
Więc nie pitol tylko wyjaśnij jaka mogła być tego przyczyna... i o czym to może świadczyć. A jak nie masz pomysłu to nie rozmywaj durnymi wrzutkami o Rude, bo nie mają żadnego dzisiaj znaczenia.