|
Ale nikt nie postuluje żeby odcinać kroplówkę samorządów, bo niby dlaczego. Chodzi o to żeby kasa z samorządów była kroplówką, a nie darmowym samo napełniającym się żłobem tylko dla niektórych uczestników rywalizacji. Niech sobie samorządy wspierają infrastrukturalnie, dotują sport młodzieżowy, kupują sprzęt. Chodzi o to żeby nie wyrównywały patologicznych nierynkowych posunięć indolentnych zarządów.
Widzę, że niektórym trudno pojąć podstawowe sprawy...
|