Karherop napisał(a):

|
A kto nie skacze ten z policji
|
Nikt nie oczekuje podskoków, ale po takiej bramce jaką walnął Duarte, należało by oczekiwać jakiejś formy entuzjazmu, choćby takiego jak u reszty drużyny Kiakosa, Kutwy, czy innych oni też nie podskakiwali. Natomiast wymieniona wyżej trójka jak zareagowała? Ano wszyscy spuścili głowy, jakby bramkę strzelił przeciwnik. Mowa ciała nie kłamie. Można na takie sprawy nie zwracać uwagi, ale to nie znaczy że się nie wydarzyły.