Jagul napisał(a):

Szkoda, że mu to nie przeszkadzało jak kasa z Orlenu płynęła na konto Wisły. I błagam niech mi żaden debil nie wyskakuje z narracją, że to był sponsor lub że Orlen to prywatna firma . Kasa publiczna wpływała i tyle.
.
|
Orlen to spółka prawa handlowego.
I co , nie ma prawa wykupić reklamy w klubie sportowym?!
A to czy akcjonariat jest państwowy czy prywatny jest nieistotne dla tej sprawy.