Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6077
Stary 06.12.2024, 12:52
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że mu to nie przeszkadzało jak kasa z Orlenu płynęła na konto Wisły. I błagam niech mi żaden debil nie wyskakuje z narracją, że to był sponsor lub że Orlen to prywatna firma . Kasa publiczna wpływała i tyle.
.
Orlen to spółka prawa handlowego.
I co , nie ma prawa wykupić reklamy w klubie sportowym?!
A to czy akcjonariat jest państwowy czy prywatny jest nieistotne dla tej sprawy.
Odpowiedz cytując