Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6076
Stary 06.12.2024, 12:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie są warunki preferencyjne, tylko zdrowe i rynkowe. Jak taki klub bankrut typu Zabrze wie że i tak dostanie te 20 milionów, a prezes może polecieć tylko za wyniki to nie ma mowy o jakimkolwiek rynku.

Mamy dwa systemy: kapitalistyczny z Wisłą, Legią, Lechem, Cracovią, Rakowem i PRL-owski, utrzymywany z lokalnych budżetów. O jakich preferencyjnych warunkach piszesz? Bo klub który musi sam na siebie zarabiać nie odrzuci oferty z widzimisię prezesa z politycznego nadania?
Miałem raczej na myśli szerszy kontekst jego wypowiedzi, co dodałem w dalszej części. Czyli zawodnicy mają trafiać do Legii, a nie na zachód itp. Czyli, że co do meritum ma rację, ale trzeba pamiętać, że miał też różne tego typu wypowiedzi, w których Legia miała mieć tym razem nierynkowy handicap. Może nieprecyzyjnie napisałem.
Odpowiedz cytując