Bo Jaro tak powiedział. Zresztą nie czepiając się już tylko naszego włodarza.
Mioduski:
Cytat:
|
Jest trochę tak, że rozmowy z klubami w Polsce są trudne, szczególnie jeśli chodzi o transfery polskich zawodników. I to nie jest kwestia wyłącznie Legii, a też innych czołowych zespołów w kraju, które natrafiają na opór. Jesteśmy gotowi płacić rynkowe pieniądze za takich piłkarzy, ale negocjacje zwykle są trudne. Klub finansowany ze środków publicznych robi często rzeczy, które są nieracjonalne ekonomicznie
|
Gość, który zjadł zęby na biznesie i pieprzy takie kocopoły. Bayern najprawdopodobniej sprowadzi Wirtz z Bayeru za ok. 100 mln ojro, która to kwota była za wysoka dla Realu. Bayern działa w modelu, który Mioduski widzi dla Legii, tylko że nie płacze "dejcie tanij, bo my Bayern". Wręcz przeciwnie - wie doskonale, że dla nich cena będzie zawsze o ileś procent wyższa. Tak samo było nawet za czasów Wojciechowskiego czy Cupiała. Nic do tego nie ma źródło finansowania.
Cytat:
|
Z Carlitosem na transfer złożyło się kilka spraw â przede wszystkim to on chciał do nas przyjść, a my mieliśmy konkretną sytuację budżetową, która pozwalała nam zapłacić Wiśle dokładnie tyle, ile ostatecznie zapłaciliśmy. Gdyby trzeba było więcej, do transferu po prostu by nie doszło
|
Wisła w tamtym okresie rzeczywiście była świetnym partnerem do negocjacji

z perspektywy Legii oczywiście.