Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6070
Stary 06.12.2024, 11:10
Bo Jaro tak powiedział. Zresztą nie czepiając się już tylko naszego włodarza.

Mioduski:

Cytat:
Jest trochę tak, że rozmowy z klubami w Polsce są trudne, szczególnie jeśli chodzi o transfery polskich zawodników. I to nie jest kwestia wyłącznie Legii, a też innych czołowych zespołów w kraju, które natrafiają na opór. Jesteśmy gotowi płacić rynkowe pieniądze za takich piłkarzy, ale negocjacje zwykle są trudne. Klub finansowany ze środków publicznych robi często rzeczy, które są nieracjonalne ekonomicznie
Gość, który zjadł zęby na biznesie i pieprzy takie kocopoły. Bayern najprawdopodobniej sprowadzi Wirtz z Bayeru za ok. 100 mln ojro, która to kwota była za wysoka dla Realu. Bayern działa w modelu, który Mioduski widzi dla Legii, tylko że nie płacze "dejcie tanij, bo my Bayern". Wręcz przeciwnie - wie doskonale, że dla nich cena będzie zawsze o ileś procent wyższa. Tak samo było nawet za czasów Wojciechowskiego czy Cupiała. Nic do tego nie ma źródło finansowania.

Cytat:
Z Carlitosem na transfer złożyło się kilka spraw – przede wszystkim to on chciał do nas przyjść, a my mieliśmy konkretną sytuację budżetową, która pozwalała nam zapłacić Wiśle dokładnie tyle, ile ostatecznie zapłaciliśmy. Gdyby trzeba było więcej, do transferu po prostu by nie doszło
Wisła w tamtym okresie rzeczywiście była świetnym partnerem do negocjacji z perspektywy Legii oczywiście.
Odpowiedz cytując