azor napisał(a):

|
Jesteś przewrażliwiony pod kątem Królewskiego. Czy by powiedział to, czy Mioduski, Petrkiewicz, Masłowski czy Dróżdż czy ktokolwiek inny powiedziałbym dokładnie to samo. Jest różnica między zgodą na konkretny temat, a realną oceną czy to jest wykonalne. Jak Ci mówią, że trzeba zreformować NFZ, to też wierzysz że się to stanie?
|
Ale tu nie chodzi o reformę PZPN, tylko o zmiany w finansowaniu klubów, jestem pewny, że większość będzie chciała utrzeć nosa tym najbogatszym, czyli tym dostającym najwięcej kasy za frajer, tylko trzeba podjąć temat. A decyzję będzie miał PZPN, a nie samorządy. Tak jak NFZ decyduje o wycenie świadczeń, a nie szpitale i zmiana tej wyceny nie jest żadną reformą NFZ.