doktor granat napisał(a):

|
Ale to rządzący krajem i samorządy mogą podjąć decyzję aby to ukrócić lub nie. Co ma Kulesza czy wcześniej Boniek do tego, że prezydent wrocka, zabrza, sącza itp. co roku wywalał publiczne miliony na kopaczy zamiast poprawić komfort życia mieszkańców?
|
Ma tyle, że może przepisami licencyjnymi zabronić finansowania profesjonalnych klubów pieniędzmi publicznymi. Wiadomo, że kluby, których udziałowcami są samorządy, znajdą jakieś obejście, ale warto im to chociaż jakoś utrudnić.