Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6050
Stary 05.12.2024, 19:26
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Finansowanie profesjonalnego futbolu z podatków jest patologią i wiedzą to raczej wszyscy bywalcy tego forum.

Problem nie zniknie, póki za sterami PZPNu będą typy pokroju Kuleszy, a o wyborze prezesa będą decydować prezesi klubów, którym absolutnie nie zależy na przerwaniu tej patologii.
Ale to rządzący krajem i samorządy mogą podjąć decyzję aby to ukrócić lub nie. Co ma Kulesza czy wcześniej Boniek do tego, że prezydent wrocka, zabrza, sącza itp. co roku wywalał publiczne miliony na kopaczy zamiast poprawić komfort życia mieszkańców?
Odpowiedz cytując