Stelio napisał(a):

I to też pokazuje ile jest tak naprawdę realnego zainteresowania klubem (tzn. zainteresowania pokrytego czymś więcej niż.tylko jakimś luźnym zapytaniem). Jedyny 'inwestor' który był zdeterminowany, żeby klub faktycznie nabyć, okazał się zagnionem bratem Mattsa Hartlinga i dalekim kuzynem Vanna Ly.
A najśmieszniejsze, że i tak znajdą się na tym forum farmazoniarze którzy piszą, że zapytań jest milion, ale podmioty rezygnują bo zniechęca ich Królewski swoją postawą XDDDD
Tak na pewno jest. Podmiot który chce nabyć klub i poważnie rozważa tą opcję, jest zniechęcony nie przez długi, brak bazy treningowej, ligę w której gra klub, tylko dlatego, że Królewski się krzywo uśmiechnął przy przywitaniu a potem dłubał w nosie w czasie rozmowy XD Oczywiście też, żaden dziennikarz nie potwiedził tych rewelacji, pewnie dlatego, że nie mają super insiderskiego infa, albo właśnie takowe mają i wiedzą, że to stek bzdur XD
|
Idiotom nie wytłumaczysz. Przewiń temat stronę do tyłu a tam jak to Królewski NIE CHCE Wisły sprzedać tym tabunom chętnych.
A poza trio jedyne inne opcje to były Vanny, Hartlingi i Urferzy...
@Karherop - ja nie wiem czy Lechia przetrwa finansowo...