Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6043
Stary 05.12.2024, 17:27
To co proponuje Jarek sytuację by poprawiło.

Kasa z miasta nie może przekroczyć jakiegoś poziomu dochodów własnych klubu. Czy to będzie 20,30 czy 40% to jest temat do dyskusji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując