wolfy napisał(a):

Potem powiedział że dostał informacje n.t. Urfera które go skłoniły żeby nie sprzedawać Wisły. Na długo zanim wyszło jak bardzo im się tam w Gdańsku wszystko nie spina.
Swoją drogą wyciągnięcie Fernandeza z Wisły za mega kontrakt to byl majstersztyk. Kontuzji nikt nie mógł przewidzieć, ale tego że im kasy na niego zabraknie to już jak najbardziej, biorąc pod uwagę ile myśmy mu płacili...
Wychodzi na to że awans zrobili nie na kredyt, tylko pożyczkę z Providenta...
|
Nie wiemy jak sie potoczy nasz sezon ale co jest prawie pewne - Lechia wróci po 1 sezonie do 1 ligi, nie ma opcji żeby im sie to udalo uratować nawet biorac pod uwage beznadziejna konkurencje.
Od przeżywania 2 spadków w kilka lat to ja juz wolę chyba iluzje budowania czegos trwałego w 1 lidze. Nie myslalem ze to kiedys napiszę, ale po takich fikolkach jakie pokazal "inwestor

w Lechii to tym bardziej kluby będą nieufne w stosunku do zainteresowanych podmiotów.