|
Nie wiem jak mozna mówić o naszej kadrze że jest "wąska". Ma swoje deficyty jakościowe, ale w przeciwienstwie do 90% druzyn 1 ligi to mamy po dwoch zawodnikow na każdą pozycje. Potrzeba natomiast wymiany kilku zawodnikow ale to już większość kibicow wie....
|