wolfy napisał(a):

Potem powiedział że dostał informacje n.t. Urfera które go skłoniły żeby nie sprzedawać Wisły. Na długo zanim wyszło jak bardzo im się tam w Gdańsku wszystko nie spina.
Swoją drogą wyciągnięcie Fernandeza z Wisły za mega kontrakt to byl majstersztyk. Kontuzji nikt nie mógł przewidzieć, ale tego że im kasy na niego zabraknie to już jak najbardziej, biorąc pod uwagę ile myśmy mu płacili...
Wychodzi na to że awans zrobili nie na kredyt, tylko pożyczję z Providenta...
|
Wolfy informacje na temat Urfera to latały w sieci jak tylko wyszło kto się do Wisły przymierza czyli tak z pamięci w okolicach końca marca.