FraMat napisał(a):

Wiesz przecież, że chodzi mi o to, że bez strzału Rodado, który w założeniu miał ominąć mur, a trafił w rękę rywala, nie byłoby nawet tego karnego.
W tym momencie kto jest wyznaczony jest rzeczą wtórną.
|
Może kto inny z wolnego też nastrzeliłby rękę? Czepianie się na siłę. Weź może zjedz snickersa i przestań gwiazdorzyć