wolfy napisał(a):

Zabawna sprawa, ale Ci wszyscy "eksperci" którzy jechali po Królewskim za brak sprzedaży Urferowi Wisły teraz udają że nigdy nie było tematu. Do niedawna bagatelizowali informacje o tym że Lechia jest bankrutem, ale teraz - cisza jak makiem zasiał.
A po Conrado podobno jest już kolejny kandydat do rozwiązania kontraktu z winy klubu.
Wyszło jednak na Jarosława że to niepoważni ludzie.
|
Przecież dla królewskiego to byli poważni kontrahenci, sam proces trwał dość długo i wywalił się na ostatniej prostej.
Cytat z królewskiego po odrzuceniu oferty Urfera:
Po długim procesie negocjacyjnym, ciężkiej pracy nad umowami, zaprezentowaniu oferty inwestycyjnej RN WK oraz po spędzeniu dziesiątek wieczorów na spotkaniach z przedstawicielami sponsorów, partnerów oraz osób wspierających klub zdecydowaliśmy, że nie skorzystamy z obecnie otwartych propozycji inwestycyjnych – istotne okazały się drobiazgi, ale kluczowe. Nie była to w naszej sytuacji łatwa decyzja, ale po przeanalizowaniu wszelkich racjonalnych i mniej racjonalnych argumentów, czując odpowiedzialność za klub i jego tradycje, tożsamość oraz społeczność ufam, że podjęliśmy jedyną dobrą w tym momencie decyzję
Sam króliś przyznaje ze poszło o drobiazgi, więc ogólnie Urfer został oceniony pozytywnie.