Witalis napisał(a):

|
Czyli kto? Bo na tym forum było tylko parę osób, które podnieciły się ofertą.
|
Cofnij się trochę w temacie to będziesz wiedział. Nie chciałbym nikogo pominąć.
@Jagul - gdyby nie 10 milionów od miasta to już by upadła. Dofinansowanie na które w Krakowie nie mieliśmy szans, więc Wisła już by pewnie zbankrutowała.