Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6026
Stary 05.12.2024, 08:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zabawna sprawa, ale Ci wszyscy "eksperci" którzy jechali po Królewskim za brak sprzedaży Urferowi Wisły teraz udają że nigdy nie było tematu. Do niedawna bagatelizowali informacje o tym że Lechia jest bankrutem, ale teraz - cisza jak makiem zasiał.
A po Conrado podobno jest już kolejny kandydat do rozwiązania kontraktu z winy klubu.

Wyszło jednak na Jarosława że to niepoważni ludzie.
Chodzi o tego samego Szefa Jarosława, który opowiadał jaki to nie jest poważny inwestor?
Tego samego, który miał niezwykle rozbudowane duet-dilligence i inne wywiadownie gospodarcze?
Który ostatniego dnia podjął decyzję o niesprzedawaniu akcji?

Natomiast co do samej Lechii - czy ona jest bankrutem w większym stopniu niż Wisła? Zaczekajmy na koniec sezonu w obu ligach.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując