Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6025
Stary 05.12.2024, 08:27
Zabawna sprawa, ale Ci wszyscy "eksperci" którzy jechali po Królewskim za brak sprzedaży Urferowi Wisły teraz udają że nigdy nie było tematu. Do niedawna bagatelizowali informacje o tym że Lechia jest bankrutem, ale teraz - cisza jak makiem zasiał.
A po Conrado podobno jest już kolejny kandydat do rozwiązania kontraktu z winy klubu.

Wyszło jednak na Jarosława że to niepoważni ludzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując