Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.12.2024, 18:50
Chciałem tylko zaznaczyć, że fakt iż Polonia wyszła bardziej pierwszym składem niż my, więc teoretycznie maja więcej w nogach przed meczem z nami, raczej gówno zmienia Przypomina mi się taki mecz z GKS Tychy w zeszłym sezonie gdzie też to był argument bo Tychy grały zaległy mecz w tygodniu wiec mieli przyjechać wymęczeni i do klepnięcia, a wygrali z nami luźno 1:0

Jestem zdania, że wynik w piątek może być dowolny. Ale jakbym się miał pokusić o predykcję:

- Polonia wychodzi napompowana po wygranej w PP
- My wychodzimy na w....ie po porażce w PP i głodni rewanżu

No jak nic remis bramkowy
Odpowiedz cytując