Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96310
Stary 04.12.2024, 15:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fajne jest to forum.
Do tej pory wszyscy jechali równo po Fredzie, chociaż niektórzy wstrzymywali się z tym wierząc, że ten w końcu odpali.
Teraz, po jednym dobrym meczu, nagle okazuje się, że Fred jest ok i jest nawet nadmiarem bogactwa.

Do niedawna wszyscy nabijali się z Dudy, a teraz okazuje się, że jest na równi z Carbo i Igbekeme.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Kutwy, a teraz młody jest dobry.

Kto następny do wymazania uśmieszków?
Podejrzewam, że wiem, ale nie powiem. Szkoda się wykłócać.
Markus rzeczywiście mniej aktywny ostatnio
Odpowiedz cytując