FraMat napisał(a):

Fajne jest to forum.
Do tej pory wszyscy jechali równo po Fredzie, chociaż niektórzy wstrzymywali się z tym wierząc, że ten w końcu odpali.
Teraz, po jednym dobrym meczu, nagle okazuje się, że Fred jest ok i jest nawet nadmiarem bogactwa.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Dudy, a teraz okazuje się, że jest na równi z Carbo i Igbekeme.
Do niedawna wszyscy nabijali się z Kutwy, a teraz młody jest dobry.
Kto następny do wymazania uśmieszków?
Podejrzewam, że wiem, ale nie powiem. Szkoda się wykłócać.
|
Markus rzeczywiście mniej aktywny ostatnio
