Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 04.12.2024, 14:02
Wygląda na to, że M. Jopowi wczoraj przyświecała dewiza "kto nie zagra w piątek gra do oporu".
Być może z wyłączeniem Kutwy, który jako "szczawik" (sorry Kutwik, mam dzieci starsze od ciebie) ma możliwości regeneracji nieosiągalne dla starszych kolegów.

Owszem, gdyby zmiany z 60 minuty zrobił w przerwie to może byśmy dowieźli zwycięstwo do końca meczu.
Może liczył, że Duarte utrzyma "tryb Fredinho" do końca meczu.

I dlatego uważam, że w piątek wyjdziemy środkiem Carbo-Duda, a James co najwyżej z ławki.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując