|
Jak dla mnie to mogą ściągnąć za darmo tego Condrado co rozwiązał kontrakt z Lechią (idealna opcja dla nas), prawego obrońce, który z miejsca będzie filarem drużyny oraz napastnika na zmianę, chyba, że ten Baniowski mógłby wchodzić na końcówki..
jeśli się nie osłabimy to ten skład powinien wystarczyć.. powinien wrócić Collery, więc będzie rywalizacja na obronie
|