Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 04.12.2024, 11:11
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna to mentalnie kupa. Jak zwykle pewnie zesramy się w barażach, jeśli w ogóle do nich awansujemy.
Dopóki Królewski będzie włascicielem, nie przyjdzie sponsor, nic się tu nie zmieni. A nawet jak po 3 latach awansujemy jakimś cudem, to zaraz spadniemy.
Żeby tak czarne koszule spusciły im wp....w piątek, za to odpuszczenie pucharu
Leszku co się stało? Wyrzucili Cię z bandy brawoszefów?
Odpowiedz cytując