Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96304
Stary 04.12.2024, 11:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Filip Baniowski puka do pierwszego składu:

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra.../c2p2-27050717
Ciekawe dlaczego nie podkreśliłeś innego fragmentu - o tym, że rozmowy są bardzo trudne bo ma oferty z ekstraklasy?

@Karherop:

znając dotychczasowe podejście Młyńskiego to będzie wolał zostać te pół roku w Wiśle, grać w rezerwach i kasować te 5 dyszek miesięcznie. Nigdzie aktualnie takiego kontraktu nie dostanie.

Co do pozostałych - patrząc na historię Łasickiego myślę, że Szocik (podobnie Gogół) dostaną propozycje nowych kontraktów.

Sukiennicki na wypożyczenie nie pójdzie, nie pół roku po transferze, zwłaszcza że minut mimo wszystko trochę nabił.

Co innego Dziedzic i Broda - tutaj ewentualne wypożyczenia są możliwe. Przy czym akurat nie sądzę, żeby te ruchy znacząco odciążyły budżet.

Fazlagic, Młyński, Starzyński - tutaj są kontrakty jeszcze ekstraklasowe a przydatność żadna.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując