Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96303
Stary 04.12.2024, 10:47
Filip Baniowski puka do pierwszego składu:
B. Karcz napisał(a):
Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek zarówno I ligi jak i Pucharu Polski Filipa Baniowskiego. To młody, zaledwie 17-letni zawodnik "Białej Gwiazdy", który od kilku tygodni trenuje już z pierwszym zespołem.

Filip Baniowski uchodzi za duży talent, co potwierdzał w ostatnich czasie przede wszystkim w drugim zespole Wisły, występującym w III lidze. Był wyróżniającą się postacią, pokazywał m.in. bardzo dobry drybling. Ma wręcz niesamowitą lekkość w grze jeden na jeden. Dokładał też konkretne liczby, bo w rundzie jesiennej na jego koncie widnieją dwie bramki i pięć asyst. Pomocnik grał też w zespole CLJ U-19, choćby w ostatnich derbach z Cracovią, które młodzi wiślacy wygrali 3:0.
(...)
Wisła prowadzi bowiem z menedżerem zawodnika, jego rodzicami i nim samym negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu. Ten ostatni wygasa z końcem czerwca 2025 roku, a w Krakowie bardzo chcieliby umowę przedłużyć. I w tych staraniach się nie poddają, choć jak usłyszeliśmy już z kilku źródeł, rozmowy są bardzo trudne, bo talent zawodnika dostrzega wiele klubów z I ligi i ekstraklasy. Widać zatem, że w Wiśle próbują przekonać Filipa Baniowskiego i jego otoczenie, że przy ul. Reymonta będą mieli dla niego właściwą ścieżkę kariery.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra.../c2p2-27050717
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 04.12.2024 o godz. 10:49.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując