wolfy napisał(a):

Młyński może chcieć zacząć szukać sobie klubu i odpuścić pół roku. U nas już nie pogra.
Tyle.
P.S. Może jeszcze Gogół jak się nie dogada z klubem.
|
Dodałbym do tego grona Starzyńskiego i Szota. Obaj są po prostu za słabi na obecną Wisłę, nie mówiąc o ekstraklasowej.