sandomingo napisał(a):

Nie no, spoko, luz.
Tylko nie wiesz czasem jak?
Podaj nazwiska tych 4-5 graczy, których uda się komuś wcisnąć.
|
Młyński może chcieć zacząć szukać sobie klubu i odpuścić pół roku. U nas już nie pogra.
Tyle.
P.S. Może jeszcze Gogół jak się nie dogada z klubem.