|
Po wczoraj wiadomo ze mamy na wiosne 15 (!) spotkan. Może baraże (+2).
Tej jesieni zaliczymy ich 29. To jest przepasc w samej perspektywie gry dla zawodnikow, chocby rezerwowych.
Kadre trzeba odchudzic z 4-5 graczy i wzmocnic max 2 zawodnikami. Bez kolejnej rewolucji.
|