|
No i spokój święty.Nigdy nie byłem zwolennikiem olewania PP ale w naszej sytuacji dobrze się stało że się zesrało.
Jedziemy już na oparach a tu niestety mecz tak wymknął się spod kontroli że trzeba było rozegrać dodatkowe 30 minut.To był błąd.mam nadzieje że poważniejszych konsekwencji nie będzie.
|