pepe72 napisał(a):

W trójce Carbo-Duda-Ikbekeme dowolni dwaj dają radę.
Ostatnio James ma kryzys ale poza pucharem mamy jeszcze dwa mecze do przerwy.
Patrząc na dzisiejszy skład wyjściowy to przed meczem obstawiam, że w piątek wyjdzie Carbo-Duda.
|
Niesamowicie dają radę - jak nie atakowaliśmy to w środku pola był lej po bombie. Dopiero po wejściu Carbo Polonia przestała biegać środkiem. Dramat.
@Karherop - w klubie już nie takie cyrki transferowe robili. Ja piszę co jest potrzebne.