Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96289
Stary 03.12.2024, 23:44
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W trójce Carbo-Duda-Ikbekeme dowolni dwaj dają radę.
Ostatnio James ma kryzys ale poza pucharem mamy jeszcze dwa mecze do przerwy.

Patrząc na dzisiejszy skład wyjściowy to przed meczem obstawiam, że w piątek wyjdzie Carbo-Duda.
Niesamowicie dają radę - jak nie atakowaliśmy to w środku pola był lej po bombie. Dopiero po wejściu Carbo Polonia przestała biegać środkiem. Dramat.

@Karherop - w klubie już nie takie cyrki transferowe robili. Ja piszę co jest potrzebne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując