|
Ehh zamiast dać spokojnie polonii wygrać jakieś 2:0 to te patalachy musiały przegrać w najbardziej podbijający mentalnie sposób dla nich i najbardziej dobijający dla nas XD jeszcze dokładając sobie 30 minut jakby nam było mało.
W piątek wyjdą na nas z piana na pysku i z rozpędu wygrają drugi raz.
|