Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 03.12.2024, 23:37
Ehh zamiast dać spokojnie polonii wygrać jakieś 2:0 to te patalachy musiały przegrać w najbardziej podbijający mentalnie sposób dla nich i najbardziej dobijający dla nas XD jeszcze dokładając sobie 30 minut jakby nam było mało.

W piątek wyjdą na nas z piana na pysku i z rozpędu wygrają drugi raz.
Odpowiedz cytując