Drozd napisał(a):

Tak to właśnie jest się nabijać z porządnych piłkarzy.
Taki Sukiennicki to Fredowi może prać getry...czy on siły nie ma biegać czy ma wywalone jak Młyński?
|
Mam szukać Twoich postów, w których naśmiewałeś się z Duarte, czy chociaż raz oszczędzisz sobie robienia z siebie kretyna?
Dodaj, że zawsze w niego wierzyłeś i kwestią czasu było kiedy odpali.
Sukiennicki - póki co dalej nie przekonuje.