Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2024, 21:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak to właśnie jest się nabijać z porządnych piłkarzy.

Taki Sukiennicki to Fredowi może prać getry...czy on siły nie ma biegać czy ma wywalone jak Młyński?
Mam szukać Twoich postów, w których naśmiewałeś się z Duarte, czy chociaż raz oszczędzisz sobie robienia z siebie kretyna?

Dodaj, że zawsze w niego wierzyłeś i kwestią czasu było kiedy odpali.

Sukiennicki - póki co dalej nie przekonuje.
Ostatnio edytowane przez azor : 03.12.2024 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując