wolfy napisał(a):

.
P.S. To jest zabawne że w temacie pucharowym Karherop pisze że Carbo kusi grać jeśli mamy mieć szansę z Polonią, ale już w transferowym ważniejszy jest szósty (po Kuziemce) skrzydłowy...
|
Tlumaczylem juz czemu Carbo powinien dzisiaj grac i nie bede sie powtarzal.
Zróbmy tak, jak do klubu ściągna skrzydłowego to przyznasz sie do zlej oceny sytuacji, a jak nie to ja? Wchodzisz w to
