Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96285
Stary 03.12.2024, 19:38
Nie chce się czepiać, ale w układzie Carbo-Igbe wydaje mi się, że to jednak Igbe gra na 6.

Powrót i dyspozycja Dudy daje nadzieję, że istnieje bezpieczna alternatywa w przypadku absencji Carbo.

Prawa obrona i jakikolwiek, nawet jeden skrzydłowy - tego nam trzeba.

No ale wolfy jak zawsze nieomylny. Dawno nie pytałem - Wilczku, czy nadal uważasz, że Brzęczek to najlepsze co nam się mogło przytrafić?
Odpowiedz cytując