|
Nie chce się czepiać, ale w układzie Carbo-Igbe wydaje mi się, że to jednak Igbe gra na 6.
Powrót i dyspozycja Dudy daje nadzieję, że istnieje bezpieczna alternatywa w przypadku absencji Carbo.
Prawa obrona i jakikolwiek, nawet jeden skrzydłowy - tego nam trzeba.
No ale wolfy jak zawsze nieomylny. Dawno nie pytałem - Wilczku, czy nadal uważasz, że Brzęczek to najlepsze co nam się mogło przytrafić?
|