Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 03.12.2024, 17:24
I tak będzie się najbardziej liczyło jakie są oczekiwania Jarosława.
Po zdobyciu PP wręcz pękał z dumy i nie sądzę, żeby świadomie chciał te rozgrywki odpuścić.

Co do mnie to będę bardzo zadowolony jeśli przejdziemy Polonię i nie sądzę, żeby było to ze szkodą dla rozgrywek ligowych.
Jednak Jop zdecydowanie lepiej zarządza kadrą niż Rude, a jak niektórzy twierdzą ma tę kadrę mocniejszą niż miał Rude.
Nie sądzę, że pod Jopem - po ewentualnym przejściu Polonii nasi przestaną nagle mysleć o lidze.
Oczywiście, trzeba uważać, żeby nikt nie ucierpiał, ani się bardzo nie przeforsował.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując