kbr napisał(a):

|
A nawet gdyby się tak stało: to wolicie wygrać PP i kiblować kolejny rok w pierwszej lidze, czy odpaść z pucharu i wrócić do ekstraklasy?
|
Juz to nieraz pisałem. PP finansowo i na wielu polach daje więcej niż awans. To fakt nie opinia. Przy takim dylemacie ja biorę PP i brak awansu. Jednak obstaje za Top 2 w lidze na koniec i PP w maju. #razempodublet
Ale nie zaśmiecajmy tematu, na razie skupmy się na dzisiejszym meczu.